فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


فوق ستاره تیم بسکتبال لیکرز خانه نشین شد

نتیجه MRI تایید کرد که فوق ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز، می بایست ۶ تا ۹ را دور از میادین بسکتبال سپری کند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، نتیجه تصویربرداری MRI از پای چپ کوبی برایانت فوق ستاره تیم لس آنجلس لیکرز نشان داد که آسیب دیدگی ناحیه آشیل پای چپ وی که در دیدار تیمهای لیکرز و گلدن استیت در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا اتفاق افتاد به دوری او از ۶ تا ۹ ماه از میادین منجر خواهد شد.
برایانت بعد از MRI از پای مصدومش، آن را به تیغ جراحان سپرد تا نگرانی کادر فنی و هواداران لیکرز در آستانه پلی آف لیگ، چند برابر شود.
برایانت که فصل آینده قراردادش با لیکرز به پایان می‌رسد در صورتی که ظرف ۶ ماه به بهبودی نسبی برسد، می‎‌تواند به اردوی تمرینی پیش فصل لیکرز اضافه شود و با بقیه بازیکنان تمرین کند.
او گفته اجازه نمی‌دهد این مصدومیت غیرمنتظره و شدید، دنیای حرفه‌ای او را تحت تاثیر قرار دهد.
تاريخ  ارسال:يكشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 14:06

کد:10105-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.