فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


طی برگزاری مجمع انتخاباتی:
دکتر ثابتی به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزیده شد

برای چهار سال دیگر دکتر خشایار ثابتی به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران باحضور دکتر نژاد فلاح مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، دکتر حاکمی نایب رئیس فدراسیون پزشکی، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش و تمامی اعضاء مجمع روز چهارشنبه مورخ سوم مهرماه در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزارشد.
در این مجمع دکتر ثابتی با کسب 17 رای یعنی با به دست آوردن اکثریت آراء از اعضاء مجمع برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزیده شد.
طی برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دکتر نژادفلاح ضمن تمجید از عملکرد این هیأت گفت آنچه که مشهود است عملکرد خوب دکتر ثابتی و همکارانش می باشد.
در این مجمع نایب رئیس فدراسیون پزشکی اظهار داشت هیأت های پزشکی ورزشی استان ها به ویژه استان تهران از بازوهای اصلی فدراسیون پزشکی هستند. دکتر حاکمی با بیان این مطلب که هیأت های پزشکی به همه رشته های ورزشی خدمات رسانی می نمایند افزود: در تهران با توجه به کمیت بالای فعالیت ها انتظار کیفیت بیشتری نیز داریم . طی سال های گذشته همکاری خوبی بین هیأت استان تهران و فدراسیون پزشکی وجود داشته که امیدوارم این همکاری ها روز به روز بیشتر و بیشتر شوند.
ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش نیز طی برگزاری این مجمع گفت: هیأت پزشکی ورزشی استان تهران ویترین ورزش استان است که اگر حرکت کند ورزش کشور حرکت کرده است وی در ادامه افزود: طی سال های گذشته همواره این هیأت با توجه به فعالیت ها و عملکرد ارائه داده به عنوان هیأت برتر کشور شناخته شده است و این مهم در پی زحمات پیشکسوتان و صاحب نظران به دست آمده، در بحث آموزش نیز در هیأت پزشکی کارهای بسیار خوبی انجام پذیرفته ضمن اینکه ارائه برنامه ها و راهبردها در برنامه های کوتاه مدت و یا بلند مدت توسعه و رشد این هیأت را در پی خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:27

کد:10177-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.