فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 7 خرداد 1397

دوره های آموزشی


برگزاری دوره‌ یک روزه کینزیوتیپ

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی یک روزه کینزیوتیپ ویژه مربیان و ورزشکاران را برگزار می‌کند.


برگزاری دو دوره آموزشی در مردادماه 95

هیأت پزشکی ورزشی استان دو دوره آموزشی را در مردادماه 95 برگزار می‌کند.


برگزاری دوره‌ یک‌روزه کنزیوتیپ توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی کنزیوتیپ را در 5 خردادماه برگزار می‌کند. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


ورزشکاران و روزه داری

تحقیقات نشان داده است، ورزشکارانی که در ماه مبارک رمضان روزه می گیرند، در صورتی که مصرف انرژی کل مورد نیاز، حجم تمرینات، ترکیب بدنی و مدت و کیفیت خواب خود را حفظ کنند، کاهش عملکرد چندانی نخواهند داشت.


اهمیت و دستورالعمل فعالیت فیزیکی در مولتیپل اسکلروز (MS)

هدف از ورزش و فعالیت فیزیکی در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروز (MS)، بهبود استقامت هوازی، قدرت و استقامت عضلانی، انعطاف پذیری و جلوگیری از بیماری هایی مثل بیماری های قلبی عروقی و دیابت می باشد.آمار بازديد


 

.


طی برگزاری مجمع انتخاباتی:
دکتر ثابتی به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزیده شد

برای چهار سال دیگر دکتر خشایار ثابتی به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران باحضور دکتر نژاد فلاح مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، دکتر حاکمی نایب رئیس فدراسیون پزشکی، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش و تمامی اعضاء مجمع روز چهارشنبه مورخ سوم مهرماه در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزارشد.
در این مجمع دکتر ثابتی با کسب 17 رای یعنی با به دست آوردن اکثریت آراء از اعضاء مجمع برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزیده شد.
طی برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دکتر نژادفلاح ضمن تمجید از عملکرد این هیأت گفت آنچه که مشهود است عملکرد خوب دکتر ثابتی و همکارانش می باشد.
در این مجمع نایب رئیس فدراسیون پزشکی اظهار داشت هیأت های پزشکی ورزشی استان ها به ویژه استان تهران از بازوهای اصلی فدراسیون پزشکی هستند. دکتر حاکمی با بیان این مطلب که هیأت های پزشکی به همه رشته های ورزشی خدمات رسانی می نمایند افزود: در تهران با توجه به کمیت بالای فعالیت ها انتظار کیفیت بیشتری نیز داریم . طی سال های گذشته همکاری خوبی بین هیأت استان تهران و فدراسیون پزشکی وجود داشته که امیدوارم این همکاری ها روز به روز بیشتر و بیشتر شوند.
ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش نیز طی برگزاری این مجمع گفت: هیأت پزشکی ورزشی استان تهران ویترین ورزش استان است که اگر حرکت کند ورزش کشور حرکت کرده است وی در ادامه افزود: طی سال های گذشته همواره این هیأت با توجه به فعالیت ها و عملکرد ارائه داده به عنوان هیأت برتر کشور شناخته شده است و این مهم در پی زحمات پیشکسوتان و صاحب نظران به دست آمده، در بحث آموزش نیز در هیأت پزشکی کارهای بسیار خوبی انجام پذیرفته ضمن اینکه ارائه برنامه ها و راهبردها در برنامه های کوتاه مدت و یا بلند مدت توسعه و رشد این هیأت را در پی خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:27

کد:10177-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.