فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 7 خرداد 1397

دوره های آموزشی


برگزاری دوره‌ یک روزه کینزیوتیپ

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی یک روزه کینزیوتیپ ویژه مربیان و ورزشکاران را برگزار می‌کند.


برگزاری دو دوره آموزشی در مردادماه 95

هیأت پزشکی ورزشی استان دو دوره آموزشی را در مردادماه 95 برگزار می‌کند.


برگزاری دوره‌ یک‌روزه کنزیوتیپ توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی کنزیوتیپ را در 5 خردادماه برگزار می‌کند. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


ورزشکاران و روزه داری

تحقیقات نشان داده است، ورزشکارانی که در ماه مبارک رمضان روزه می گیرند، در صورتی که مصرف انرژی کل مورد نیاز، حجم تمرینات، ترکیب بدنی و مدت و کیفیت خواب خود را حفظ کنند، کاهش عملکرد چندانی نخواهند داشت.


اهمیت و دستورالعمل فعالیت فیزیکی در مولتیپل اسکلروز (MS)

هدف از ورزش و فعالیت فیزیکی در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروز (MS)، بهبود استقامت هوازی، قدرت و استقامت عضلانی، انعطاف پذیری و جلوگیری از بیماری هایی مثل بیماری های قلبی عروقی و دیابت می باشد.آمار بازديد


 

.


دکتر ثابتی : ارتقا مستمر کمی و کیفی خدمات پزشکی مهم ترین هدف هیأت پزشکی تهران است.

دکتر خشایار ثابتی طی برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران اظهار داشت: موفقیت این هیأت طی سال های گذشته ماحصل حمایت ها و همکاری های اداره کل ورزش وجوانان و فدراسیون پزشکی است.
وی با بیان این نکته که این هیأت همواره در راستای توسعه سلامت ورزش همگانی و حرفه ای گام برداشته افزود در آینده سه چشم انداز اصلی داریم. اول اینکه در نظر داریم امکان دسترسی به خدمات پزشکی ورزشی را برای همه ورزشکاران در سطح استان فراهم کنیم تا از این طریق کارایی ورزشکاران افزایش یابد. دوم افتخارات علمی و پژوهشی و فنی کسب کنیم و سوم اینکه باز هم جزو هیأت های برتر باشیم.
دکتر ثابتی در ادامه اظهارات خود افزود: ماهیت اصلی ما سه بخش درمان، بهداشت و توانبخشی است. هیأت پزشکی استان تهران وابسته به اداره کل و فدراسیون پزشکی می باشد و تابع سیاست های این دو بخش است.
وی افزود: از اهداف اصلی این هیأت ارتقاء مستمر کمی و کیفی خدمات پزشکی است و ما همیشه برای توسعه جایگاه حرفه ای دست اندرکاران ورزشی تلاش می کنیم. از دیگر اقدامات این هیأت حفظ و توسعه منابع مالی است . ما برای رسیدن به اهدافمان راهبردهایی داریم. ضمن اینکه باید قادر باشیم دائماً خودمان را ارزیابی کنیم نقاط ضعفمان را حذف کرده و نقاط قوتمان را تقویت نمائیم.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با همکاری و راهنمایی اعضاء مجمع ساختاری را که طی سالهای گذشته در هیأت پزشکی ورزشی استان تهران ایجاد شده حفظ نموده و این هیأت همانند گذشته در سال های آتی جزو بهترین های ورزش کشور باشد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:29

کد:10178-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.