فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


دکتر ثابتی : ارتقا مستمر کمی و کیفی خدمات پزشکی مهم ترین هدف هیأت پزشکی تهران است.

دکتر خشایار ثابتی طی برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران اظهار داشت: موفقیت این هیأت طی سال های گذشته ماحصل حمایت ها و همکاری های اداره کل ورزش وجوانان و فدراسیون پزشکی است.
وی با بیان این نکته که این هیأت همواره در راستای توسعه سلامت ورزش همگانی و حرفه ای گام برداشته افزود در آینده سه چشم انداز اصلی داریم. اول اینکه در نظر داریم امکان دسترسی به خدمات پزشکی ورزشی را برای همه ورزشکاران در سطح استان فراهم کنیم تا از این طریق کارایی ورزشکاران افزایش یابد. دوم افتخارات علمی و پژوهشی و فنی کسب کنیم و سوم اینکه باز هم جزو هیأت های برتر باشیم.
دکتر ثابتی در ادامه اظهارات خود افزود: ماهیت اصلی ما سه بخش درمان، بهداشت و توانبخشی است. هیأت پزشکی استان تهران وابسته به اداره کل و فدراسیون پزشکی می باشد و تابع سیاست های این دو بخش است.
وی افزود: از اهداف اصلی این هیأت ارتقاء مستمر کمی و کیفی خدمات پزشکی است و ما همیشه برای توسعه جایگاه حرفه ای دست اندرکاران ورزشی تلاش می کنیم. از دیگر اقدامات این هیأت حفظ و توسعه منابع مالی است . ما برای رسیدن به اهدافمان راهبردهایی داریم. ضمن اینکه باید قادر باشیم دائماً خودمان را ارزیابی کنیم نقاط ضعفمان را حذف کرده و نقاط قوتمان را تقویت نمائیم.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با همکاری و راهنمایی اعضاء مجمع ساختاری را که طی سالهای گذشته در هیأت پزشکی ورزشی استان تهران ایجاد شده حفظ نموده و این هیأت همانند گذشته در سال های آتی جزو بهترین های ورزش کشور باشد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 10 مهر 1392 - 14:29

کد:10178-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.