فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


دکتر نژاد فلاح : ميزان رضايتمندي جامعه در بحث بیمه ورزشي، خيلي بهتر از سالهاي گذشته است.

مجمع عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این مجمع روز شنبه مورخ 5 بهمن ماه با حضور دکتر نژاد فلاح مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، دکتر آقابیک قائم مقام معاون توسعه امور ورزش، دکتر سلطانی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای به ریاست دکتر نوروزی دبیر فدراسیون پزشکی و با حضور اعضاء مجمع برگزار شد.
در ابتدا دکتر ثابتی رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران عملکرد سال 91 و همچنین عملکرد نه ماهه سال 92 این هیأت را تشریح کرد سپس چشم انداز تقویم اجرایی این هیأت در سال 93 را توضیح داد.
سپس دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد این هیأت و دکتر ثابتی رئیس هیأت گفت: هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دارای شرایط ویژه ای است و فدراسیون هم نگاه ویژه ای به آن دارد.
دکتر نوروزی افزود: در چند سال اخیر برخی کارهای اجرائی را در تهران به این هیأت واگذار نمودیم از جمله کمیته مسابقات را به هیأت تهران محول کردیم و در همین راستا این هیأت عملکرد خوبی داشته و در تمام میادین بین المللی و آسیایی به نحو احسن به پوشش پزشکی مسابقات پرداخته است.
در بخش پرداخت هزینه های درمان نیز با تلاش فدراسیون و همکاری های صورت گرفته حداکثر زمان پرداخت برای مبالغ کم به یک هفته کاهش پیدا کرده است .
وی ادامه داد: حضور هیأت پزشکی تهران در کمیسیون ماده 5 می تواند به عنوان عضو افتخاری بدون رای به پیشگیری از آسیب ها و مشکلاتی که غیرقابل اجتناب هستند در آینده کمک کند.
درخصوص بازرسی از باشگاه ها نیز دکتر نوروزی تاکید کرد که قصد ما کمک به باشگاه ها در جهت کمک به ورزش همگانی و پیشگیری از آسیب ها است و این بازرسی ها تنها جنبه پیشگیری و کمک به باشگاه های ورزشی را دارند.
قائم مقام معاون توسعه ورزش در مجمع سالانه هیأت خدمت بیشتر به جامعه ورزش کشور را با تلاش و کوشش هیأت پزشکی امکان پذیر دانست.
دکتر آقابیک گفت: تلاش این هیأت قابل تقدیر است که با تعامل با اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای به بهترین شکل خدمات خود را به جامعه ورزش و ورزشکاران ارائه می دهد وی افزود: سهم هیأت پزشکی حین برگزاری اردوهای ملی و مسابقات در تهران پوشش پزشکی مسابقات است که امیدواریم سال آینده با در پیش داشتن رویدادهای بزرگ خدمات بهتری را به جامعه ورزش پایتخت ارائه کنیم.
رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، هیأت پزشکی را از وزین ترین هیأت های استانی دانست و گفت : ثبات مدیریت و کادر فعال از دلایل ارائه عملکرد مناسب این هیأت می باشد. وی افزود هیأت پزشکی می تواند فعالیت و عملکرد خود را برروی مسائلی متمرکز کند که به پیشگیری از آسیب های ورزشی منجر شود تا ورزشکاران کمتر به مرحله آسیب برسند.
در انتها مدير كل ورزش و جوانان استان تهران ضمن توجه و بازنگری مطالب عنوان شده در مجمع همچنین بررسی تراز مالی هیأت پزشکی گفت: ميزان رضايتمندي جامعه در بحث بیمه ورزشي، خيلي بهتر از سالهاي گذشته است.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 7 بهمن 1392 - 14:36

کد:10223-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.