فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 26 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت اول)

بازی و فعالیت بدنی روزانه، از قدیم بخش مهمی از زندگی کودکان و نوجوانان بوده است. امروزه کامپیوترها و رسانه های اجتماعی نیاز و میل کودکان را برای حرکت و بازی را کاهش داده اند.آمار بازديد


 

.


توديع و معارفه خزانه دار جديد فدراسيون
دكتر تقي خاني:شبكه آنلاين مالي راه اندازي مي كنيم

سرپرست فدراسيون پزشكي ورزشي راه اندازي شبكه آنلاين مالي را يكي از برنامه هاي ساختاري كوتاه مدت اين فدراسيون دانست.
به گزارش روابط عمومي هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، به نقل از روابط عمومی و امور بين الملل فدراسيون پزشكي ورزشي، دکتر محمد تقی خانی، در مراسم توديع و معارفه خزانه دار و مسئول امور مالي فدراسيون با اشاره به برنامه هاي مالي اين فدراسيون در جهت صرفه جويي از منابع كه در راستاي منويات مقام معظم رهبري و دولت تدبير و اميد انجام خواهد شد، گفت: اصلاح ساختاري فدراسيون در دستور كار ما قرار دارد که در اين رابطه و در كوتاه مدت از مسئول جديد امور مالي فدراسيون انتظار مي رود هرچه سريع تر نسبت به راه اندازي شبکه آن لاین مالی در فدراسیون برای تمامی مباحث مالی هیات های پزشکی ورزشی اقدام كند، چرا كه معتقديم بهترين بازرسی همان شفاف سازي است .
وی خاطرنشان کرد : ما امانتدار جامعه ورزش هستیم و شرعا و قانونا موظفیم پاسخگوی اعتماد جامعه ورزش به این فدراسیون باشیم .بنابراین سیستم مدیریتی را به سمتی خواهیم برد که نظارت بر عملکرد هم بخش ستادی و هم صف توسط خود مدیران نیز انجام شود.
يادآور مي شود، در اين مراسم از خدمات مهدي صدر ارحامي خزانه دار و مسئول مالی سابق فدراسيون پزشكي ورزشي تقدير و وحید فدايي كه سابقه فعاليت در سمت بازرسي فدراسيون را در كارنامه كاري خود دارد، به عنوان خزانه دار و مسئول جديد مالی اين فدراسيون معرفي شد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 خرداد 1394 - 10:32

کد:10414-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.