فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


کارشناس تغذیه هیأت پزشکی ورزشی استان تهران:
تغذیه صحیح بر عملکرد ورزشکاران بسیار موثر است

لاله کیوانمرز کارشناس تغذیه هیأت پزشکی ورزشی استان تهران در خصوص اهمیت نقش تغذیه در زمینه ورزشی گفت: تغذیه صحیح بر عملکرد ورزشکاران بسیار موثر است و اثرات مثبتی بر روی مسابقات و تمرینات دارد از اینرو استفاده از یک رژیم غذایی صحیح در پیشگیری و جلوگیری از بروز آسیب‌ها و بیماریها در جریان تمریانات شدید بسیار مفید است.
مشکل عدیده در زمینه تغذیه ورزشکاران، استفاده نادرست از مکملها می‌باشد که وجود یک کارشناس تغذیه در کنار تیم برای ارائه رژیمهای غذایی مناسب ورزشی و مکملهای صحیح و به جا به ورزشکاران با توجه به سن و نوع ورزش و شدت تمرینات آن‌ها یک راه حل مناسب برای حل این مشکل است.
وی افزود: کمیته تغذیه با همکاری کمیته آموزش جهت ارتقا دانش ورزشکاران و مربیان در حیطه تغذیه ورزشی در طول سال به برگزاری دوره‌های تغذیه ورزشی می‌پردازد همچنین در سال جاری این کمیته در اجرای طرح بررسی سلامت و ساختار قامتی نونهالان پایتخت به مناسبت هفته تربیت بدنی که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، مشارکت نمود

تاريخ  ارسال:دوشنبه 19 بهمن 1394 - 10:00

کد:10573-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.