فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


هیأت پزشکی ورزشی استان تهران اعلام کرد
ارزیابی از عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه و شهرستانهای استان تهران

به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، 5 مورد بازرسی از کمیته خدمات درمانی حوزه و شهرستانهای تابعه استان تهران طی یک ماه اخیر انجام شده است.
راحله ارجح، مسئول کمیته خدمات درمانی استان تهران گفت: بازرسی های انجام شده جهت ارتقای عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه‌ها و شهرستان‌های استان تهران است.
وی افزود: بازرسی ها در ادامه بازرسی های قبلی بوده و از اواسط تیرماه تاکنون 5 مورد بازرسی که شامل حوزه شمالغرب و شهرستانهای شمیران، ری، باقرشهر و کهریزک بوده است.
لازم به ذکر است در پی این بازدیدها فرزانه قربان مسئول رایانه کمیته خدمات درمانی استان تهران جهت رفع ابهامات و مشکلات بخش رایانه شهرستانهای شمیران، ری، باقرشهر و کهریزک مسئول کمیته خدمات درمانی این هیأت را همراهی نمودند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 14:21

کد:11644-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.