فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


صبح امروز در هیأت پزشکی ورزشی استان تهران شروع شد
جلسات هم اندیشی مسئولین کمیته خدمات درمانی حوزه و شهرستانهای استان تهران

جلسات هم اندیشی مسئولین کمیته خدمات درمانی از صبح امروز (شنبه) در محل هیأت پزشکی ورزشی استان تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این جلسه با حضور دکتر ثابتی رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، رحیمی فرد دبیر هیأت و ارجح مسئول کمیته خدمات درمانی هیأت و مسئولین کمیته خدمات درمانی برخی از حوزه ها و شهرستانهای استان تهران شروع شد.
مسئول کمیته خدمات درمانی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران در این جلسه گفت: جهت ارتقاء عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه و شهرستانهای استان تهران جلسات هم اندیشی برگزار می شود.
راحله ارجح افزود: این جلسات در راستای بررسی مشکلات، پیشنهادات و انتقادات در عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه و شهرستانهای استان تهران تشکیل می شود.
لازم به ذکر است در هریک از جلسات تعداد خاصی از مسئولین حوزه ها و شهرستانهای استان تهران حضور دارند و تا هنگامی که تمامی حوزه ها و شهرستانها مورد بررسی قرار گیرند این جلسات ادامه دارد.

تاريخ  ارسال:شنبه 15 آبان 1395 - 13:56

کد:20664-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.