فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


خدمات روانشناختی هیات پزشکی ورزشی استان تهران به جامعه ورزش

هیات پزشکی ورزشی استان تهران درنظر دارد خدمات روانشناختی را به جامعه ورزش ارائه دهد.
به گزارش روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان تهران، برخی از افراد در زندگی ورزشی از افکار و احساسات، عواطف و رفتار خود راضی نیستند و به روح و روان خود به اندازه جسم شان اهمیت نمی دهند. این افراد از لحظه های عمر خود لذت کافی را نمی برند و نشاط لازم را ندارند و بعضا در جنبه های مختلف زندگی ورزشی از خلاقیت و ابتکار لازم برخودار نیستند، لذا هیات پزشکی ورزشی، با هدف پیشگیری و رفع این مشکلات، خدمات ویژه ای را شامل مشاوره ورزشی برای ورزشکاران، شناسایی و سنجش مشکلات رفتاری و اختلالات روانی، مشاوره اختلال ها (انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و...) و آموزش و مهارت و توانمندسازی به منظور ارتقاء سطح رقابت های ورزشی، کیفیت زندگی و احساس بهزیستی، ارائه می کند.
علاقه مندان می توانند برای بهره برداری از این خدمات، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 به هیات پزشکی ورزشی استان تهران به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، خیابان بوشهر، پلاک 9، طبقه اول مراجعه کنند.

تاريخ  ارسال:شنبه 22 آبان 1395 - 13:56

کد:20667-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.