فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 7 خرداد 1397

دوره های آموزشی


برگزاری دوره‌ یک روزه کینزیوتیپ

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی یک روزه کینزیوتیپ ویژه مربیان و ورزشکاران را برگزار می‌کند.


برگزاری دو دوره آموزشی در مردادماه 95

هیأت پزشکی ورزشی استان دو دوره آموزشی را در مردادماه 95 برگزار می‌کند.


برگزاری دوره‌ یک‌روزه کنزیوتیپ توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی کنزیوتیپ را در 5 خردادماه برگزار می‌کند. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


ورزشکاران و روزه داری

تحقیقات نشان داده است، ورزشکارانی که در ماه مبارک رمضان روزه می گیرند، در صورتی که مصرف انرژی کل مورد نیاز، حجم تمرینات، ترکیب بدنی و مدت و کیفیت خواب خود را حفظ کنند، کاهش عملکرد چندانی نخواهند داشت.


اهمیت و دستورالعمل فعالیت فیزیکی در مولتیپل اسکلروز (MS)

هدف از ورزش و فعالیت فیزیکی در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروز (MS)، بهبود استقامت هوازی، قدرت و استقامت عضلانی، انعطاف پذیری و جلوگیری از بیماری هایی مثل بیماری های قلبی عروقی و دیابت می باشد.آمار بازديد


 

.


پوشش پزشکی رقابت7500 نوجوان تهراني در دومين دوره المپياد ورزش استان تهران

پوشش پزشکی دومين دوره مسابقات المپياد نوجوانان استان تهران كه از 12 آبان در حوزه ها و شهرستان هاي تهران آغاز شد توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران انجام شد.
به گزارش روابط عمومي هیات پزشکی ورزشی استان تهران، المپياد نوجوانان در راستاي اهداف ستاد المپيك 2020 تهران و شناسائي استعدادهاي ورزش استان و با نگاه ويژه به شهرستان ها و مناطق كم برخوردار از نيمه اول آبان ماه در همه حوزه ها و شهرستان ها و با مشاركت هيئت هاي ورزشي استان تهران استارت خورد .
در اين رقابتها نوجوانان با انگيزه پايتخت با حمایت هیات پزشکی ورزشی استان تهران و پوشش کامل پزشکی در رشته هاي كشتي آزاد، كوهنوردي، ورزشهاي رزمي، ووشو، واليبال، قايقراني، تكواندو، تيروكمان، جودو، دوومیدانی، راگبي، كشتي فرنگي، ژیمناستیک، کاراته، شنا و كونگ فو به ميدان رفتند.
المپياد نوجوانان استان تهران در حالي به پايان رسید كه رقابت برخی رشته ها به دلیل آلودگی هوا و سرمای استان تهران هنوز باقي مانده که هیأت پزشکی ورزشی استان تهران نیز هماهنگی لازم را جهت پوشش پزشکی این مسابقات نموده است.
گفتني است هیأت پزشکی ورزشی استان تهران با اعزام کادر پزشکی مجرب و آمبولانس به مسابقات المپیاد نوجوان حوزه ها و شهرستانهای استان تهران، پوشش پزشکی این دوره را به انجام رسانید.

تاريخ  ارسال:شنبه 6 آذر 1395 - 14:39

کد:22667-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.