فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 26 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت اول)

بازی و فعالیت بدنی روزانه، از قدیم بخش مهمی از زندگی کودکان و نوجوانان بوده است. امروزه کامپیوترها و رسانه های اجتماعی نیاز و میل کودکان را برای حرکت و بازی را کاهش داده اند.آمار بازديد


 

.


پوشش پزشکی رقابت7500 نوجوان تهراني در دومين دوره المپياد ورزش استان تهران

پوشش پزشکی دومين دوره مسابقات المپياد نوجوانان استان تهران كه از 12 آبان در حوزه ها و شهرستان هاي تهران آغاز شد توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران انجام شد.
به گزارش روابط عمومي هیات پزشکی ورزشی استان تهران، المپياد نوجوانان در راستاي اهداف ستاد المپيك 2020 تهران و شناسائي استعدادهاي ورزش استان و با نگاه ويژه به شهرستان ها و مناطق كم برخوردار از نيمه اول آبان ماه در همه حوزه ها و شهرستان ها و با مشاركت هيئت هاي ورزشي استان تهران استارت خورد .
در اين رقابتها نوجوانان با انگيزه پايتخت با حمایت هیات پزشکی ورزشی استان تهران و پوشش کامل پزشکی در رشته هاي كشتي آزاد، كوهنوردي، ورزشهاي رزمي، ووشو، واليبال، قايقراني، تكواندو، تيروكمان، جودو، دوومیدانی، راگبي، كشتي فرنگي، ژیمناستیک، کاراته، شنا و كونگ فو به ميدان رفتند.
المپياد نوجوانان استان تهران در حالي به پايان رسید كه رقابت برخی رشته ها به دلیل آلودگی هوا و سرمای استان تهران هنوز باقي مانده که هیأت پزشکی ورزشی استان تهران نیز هماهنگی لازم را جهت پوشش پزشکی این مسابقات نموده است.
گفتني است هیأت پزشکی ورزشی استان تهران با اعزام کادر پزشکی مجرب و آمبولانس به مسابقات المپیاد نوجوان حوزه ها و شهرستانهای استان تهران، پوشش پزشکی این دوره را به انجام رسانید.

تاريخ  ارسال:شنبه 6 آذر 1395 - 14:39

کد:22667-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.