فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 26 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت اول)

بازی و فعالیت بدنی روزانه، از قدیم بخش مهمی از زندگی کودکان و نوجوانان بوده است. امروزه کامپیوترها و رسانه های اجتماعی نیاز و میل کودکان را برای حرکت و بازی را کاهش داده اند.آمار بازديد


 

.


در ماه مبارک رمضان
بازدیدها از عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه ها و شهرستان ها شروع شد

مسئول کمیته خدمات درمانی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران گفت: جهت ارتقای عملکرد کمیته خدمات درمانی حوزه‌ها و شهرستان‌های تهران امسال نیز همچون سالهای گذشته ، این کمیته شروع به بازدید نموده است.
راحله ارجح در گفتگو با سایت خبری این هیأت اظهار داشت: کمیته خدمات درمانی استان تهران در نظر دارد در سال 96 از کمیته خدمات درمانی حوزه‌ها و شهرستان‌های تهران بازدید بعمل آورد.
وی افزود: این بازرسی‌ها در رابطه با نحوه عملکرد کمیته در راستای افزایش ارائه خدمات به ورزشکاران است که شروع بازرسی ها امسال از ماه مبارک رمضان بوده است.
شایان ذکر است فرزانه قربان، مسئول رایانه کمیته خدمات درمانی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران نیز در این بازرسی ها جهت رفع مشکلات مربوط به ثبت اسامی در بانک جامع اطلاعاتی فدراسیون پزشکی ورزشی حضور داشته است.
بازرسی های بعمل آمده در طول ماه مبارک رمضان از حوزه و شهرستانهای شمال غرب، جنوب غرب، جنوب شرق، شمیرانات و ری بوده و در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 خرداد 1396 - 10:58

کد:36705-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.