فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


تصمیمات ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشیدر مورد مراکز ماساژ ورزشی و سولاریوم

جلسه ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران با حضور دکتر خشایار ثابتی رییس هیات و مسئولین این ستاد، امروز در محل هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این جلسه با هدف بررسی وضعیت ماساژورزشی، سولاریوم و روند بازرسی ها در باشگاه های استان تهران تشکیل شد.

در پی این جلسه، روند رسیدگی به شکایات و تخلفات باشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.
همچنین در این نشست تاکید شد راهنمایی های لازم توسط بازرسین در مورد نحوه اخذ مجوز مراکز ماساژ ورزشی در استان تهران به باشگاه ها ارایه شود.
لازم به ذکر است در این جلسه مقرر گردید ماساژورهایی که دارای مدرک ماساژ ورزشی از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی بوده و در مراکز بدون مجوز مشغول به کار هستند، در صورت شناسایی، تخلف محسوب شده و پرونده آنان جهت رسیدگی، به فدراسیون پزشکی ورزشی ارسال شود.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 14 تير 1396 - 14:43

کد:38707-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.