فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 26 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت اول)

بازی و فعالیت بدنی روزانه، از قدیم بخش مهمی از زندگی کودکان و نوجوانان بوده است. امروزه کامپیوترها و رسانه های اجتماعی نیاز و میل کودکان را برای حرکت و بازی را کاهش داده اند.آمار بازديد


 

.


با تاکید اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
بررسی وضعیت بهداشت عمومی استخرهای استان تهران انجام شد

مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران اعلام کرد: با توجه به تاکید اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد وضعیت بهداشت عمومی و سلامت آب استخرهای استان تهران، هیأت پزشکی ورزشی اقدام به بازرسی و نظارت هر چه دقیق تر از استخرها نمود.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، محمد صدر ارحامی افزود: در پی این بازرسی ها علاوه بر اندازه گیری کلر و PH استخرها، نحوه حضور ناجیان و برگه های آمادگی ناجیان غریق، وضعیت ماساژ در استخرها نیز مورد نظارت دقیق قرار گرفته و وضعیت آنها نسبت به سالهای گذشته مورد مقایسه قرار می گیرد.
وی تاکید کرد: استخرهای متخلف پس از شناسایی، به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و استخرهایی که بدون مجوز ماساژ مشغول انجام آن هستند، به فدراسیون پزشکی ورزشی جهت رسیدگی به تخلف معرفی خواهند شد.
به گفته مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران، بر وضعیت بهداشت عمومی و سلامت آب استخرهای استان، نه تنها در فصل تابستان که در سایر فصول هم نظارت خواهد شد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 تير 1396 - 10:29

کد:39707-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.