فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


با تاکید اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
بررسی وضعیت بهداشت عمومی استخرهای استان تهران انجام شد

مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران اعلام کرد: با توجه به تاکید اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد وضعیت بهداشت عمومی و سلامت آب استخرهای استان تهران، هیأت پزشکی ورزشی اقدام به بازرسی و نظارت هر چه دقیق تر از استخرها نمود.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، محمد صدر ارحامی افزود: در پی این بازرسی ها علاوه بر اندازه گیری کلر و PH استخرها، نحوه حضور ناجیان و برگه های آمادگی ناجیان غریق، وضعیت ماساژ در استخرها نیز مورد نظارت دقیق قرار گرفته و وضعیت آنها نسبت به سالهای گذشته مورد مقایسه قرار می گیرد.
وی تاکید کرد: استخرهای متخلف پس از شناسایی، به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و استخرهایی که بدون مجوز ماساژ مشغول انجام آن هستند، به فدراسیون پزشکی ورزشی جهت رسیدگی به تخلف معرفی خواهند شد.
به گفته مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران، بر وضعیت بهداشت عمومی و سلامت آب استخرهای استان، نه تنها در فصل تابستان که در سایر فصول هم نظارت خواهد شد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 تير 1396 - 10:29

کد:39707-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.