فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


آغاز بازرسی ادواری از اماکن ورزشی استان تهران

مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران، ضمن تشکر از زحمات بازرسین هیأت پزشکی ورزشی استان تهران از شروع بازرسی های ادواری از اماکن ورزشی استان تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، صدرارحامی گفت: با اتمام بازرسی های اولیه از اماکن ورزشی استان تهران، بازرسی های ثانویه با هدف ساماندهی هرچه بیشتر ورزشکاران در خصوص بیمه ورزشی، مبارزه با دوپینگ و رسیدگی به شرایط بهداشتی اماکن ورزشی آغاز شد.
وی افزود: بازرسین در خصوص اخذ مجوز فنی مراکز ماساژ ورزشی و حرکات اصلاحی راهنمایی های لازم را به مدیران باشگاهها ارائه می دهند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 5 شهريور 1396 - 10:38

کد:46713-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.