فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


با دستور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و با حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی
هیأت پزشکی ورزشی استان تهران وضعیت اکبر افتخاری را به صورت روزانه پیگیری می کند

هیات پزشکی ورزشی استان تهران، وضعیت بیماری اکبر افتخاری بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس تهران را به صورت روزانه پیگیری کرده و تحت نظر قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان تهران، افتخاری که از حدود یک هفته قبل دچار کسالت شده بودند، هیأت پزشکی ورزشی استان تهران از دقایق اولیه در کنار وی حاضر و با تلاش مستمر ایشان را در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ابن سینا تهران بستری نموده و همچنان پیگیری روزانه و مستمر از وضعیت بیماریشان در حال انجام می باشد
شایان ذکر است افتخاری در کارنامه پر افتخار خود قهرمانی درجام ملتهای آسیا را به ثبت رسانده است و همچنین همراه باتیم ملی فوتبال ایران درجام ملت‌های آسیا۱۹۶۸ بازی کرد و پس از قهرمانی ایران، به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد. افتخاری به تیم منتخب آسیا نیز دعوت شد و باتیم منتخب آسیا برابر آرسنال قرار گرفت و با اینکه تیم منتخب آسیا دراین بازی۴ بر 2 بازی را واگذار کرد، اما یکی از دوگل را افتخاری به ثمررساند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 آبان 1396 - 13:54

کد:50719-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.