فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


از کمیته خدمات درمانی اکثر حوزه و شهرستانهای استان تهران بازدید بعمل آمده است

مسئول کمیته خدمات درمانی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران اعلام کرد: از ابتدای سال 96 تاکنون از 65 درصد از حوزه و شهرستانهای استان تهران بازدید بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، راحله ارجح گفت: بازدید بعمل آمده در خصوص بررسی عملکرد کمیته خدمات درمانی و مقایسه آمار بیمه شدگان نسبت به تاریخ مشابه سال گذشته بوده و همچنین میزان کاهش یا افزایش آمار بیمه شدگان به روسای ادارات اعلام شده است.
وی افزود: نحوه واریز حق عضویت بیمه ورزشی نیز بطور جدی بررسی می شود تا از طریق دستگاه پوز پرداخت شود .
شایان ذکر است فرزانه قربان، مسئول رایانه کمیته خدمات درمانی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران نیز در این بازرسی ها به مشکلات مربوط به ثبت اسامی در بانک جامع اطلاعاتی فدراسیون پزشکی ورزشی رسیدگی نمود.
بازرسی های بعمل آمده در طول سال تاکنون از حوزه و شهرستانهای شمال غرب، جنوب غرب، جنوب شرق، جنوب شرق، شمیرانات، ری، ورامین، شهریار، اسلامشهر، قدس، پیشوا، کهریزک، قرچک، پاکدشت، چهردانگه، بهارستان، باقرشهر و ملارد بوده و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 آبان 1396 - 13:57

کد:52720-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.