فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


حضور دکتر هما عابدی فر نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
در چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان تهران

در چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان تهران مقرر شد که با همکاری نمایندگان مجلس و وزارت کشور، مذاکراتی درجهت افزایش مالیات بر دخانیات و محدودیت محل فروش سیگار صورت گیرد.
در این کارگروه که روزگذشته (سه شنبه) با حضور دکتر سیاوش شهریور مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران و نمایندگان سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهیدبهشتی و نمایندگان کلیه سازمان ها و ارگان های تهران و دکتر هما عابدی فر نائب رئیس بانوان هیأت پزشکی ورزشی استان تهران به عنوان نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار گردید، پیرامون سه محور بحث و تبادل نظر انجام شد.
در جریان این جلسه، رفتارهای آسیب رسان به خصوص دخانیات و سیگار و راه های توانمندسازی مردم برای مراقبت از خود بویژه در سطح مدارس بیان گردید و تبلیغ سبک زندگی صحیح از نظر تغذیه و فعالیت فیزیکی و رفتاری توصیه شد و مقرر گردید که با همکاری نمایندگان مجلس و وزارت کشور مذاکراتی درجهت افزایش مالیات بر دخانیات و محدودیت محل فروش سیگار انجام شود.
همچنین بر هماهنگی دامپزشکی و دانشگاه ها در راستای جلوگیری از شیوع آنفولانزا در ماههای آتی سال جاری تاکید شد تا اقدامات به موقع و قاطعی انجام گردد.
ضمنا مقرر شد جهت حذف نمک از آردها و نانوایی ها، برنامه کاملی ارائه و اقداماتی انجام شود.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 8 آذر 1396 - 12:15

کد:53721-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.