فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   يكشنبه 28 مرداد 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


آسیب های ورزشی شایعتر در زنان در مقایسه با مردان

تفاوت های آشکاری بین مردان و زنان وجود دارد که برخی از این تفاوت ها می تواند منجر به افزایش خطر آسیب شود. در زیر شایعترین آسیب های ورزشی در زنان و اینکه چرا این آسیب ها در زنان بیش از مردان اتفاق میافتد، آورده شده و همچنین به نحوه جلوگیری از این آسیب ها اشاره شده است.


فعالیتهای جسمانی درکودکان ونوجوانان(قسمت دوم)

دستورالعمل های فعالیت بدنی برای کودکان و نوجوانان بر اساس نیازهای فیزیکی و ویژگی های کودکان و نوجوانان می باشد.آمار بازديد


 

.


جلسه انتخاب باشگاههای نمونه در رشته ورزشی بدنسازی استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، جلسه انتخاب باشگاههای نمونه بدنسازی با حضور ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل، دکتر خشایار ثابتی رئیس پزشکی ورزشی استان تهران، محمدصدرارحامی مسئول کمیته نظارت بر سلامت استان تهران و علی نوبخت نماینده هیأت بدنسازی استان تهران در محل اداره ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
در این جلسه باشگاههای کاندید در رشته بدنسازی مورد بررسی قرار گرفتند و باشگاههایی که دارای تمامی ضوابط و شرایط از لحاظ سلامت را دارا بودند بعنوان باشگاههای بدنسازی نمونه برگزیده شدند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 دي 1396 - 14:47

کد:54723-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.