فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


سمینار پرورش اندام و بدنسازی فرصت ها و چالش ها
با رویکرد استفاده صحیح از مکمل ها و داروهای مجاز برگزار شد

سمینار پرورش اندام و بدنسازی فرصت ها و چالش ها جمعه 6 ام بهمن ماه با رویکرد ترغیب ورزشکاران و مربیان حوزه بدنسازی به استفاده صحیح از مکمل ها و داروهای مجاز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این سمینار با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، دکتر خشایار ثابتی رئیس هیأت پزشکی، ابوالفضل قناعتی رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان تهران، روسای ادارات ورزش و جوانان استان تهران و استقبال خوب مربیان و ورزشکاران در مجموعه ورزشی قمربنی هاشم در جنوب تهران برگزار شد.
در این سمینار گل محمدی ضمن خیر مقدم و تشکر از استقبال باشکوه ورزشکاران و مربیان تأکید بر رویکرد شورای راهبردی ورزش و جوانان استان تهران در خصوص اطلاع رسانی و فرهنگیان و همچنین برخورد با باشگاهها و ورزشکاران متخلف شد.
وی همچنین افزود: امسال میزان ارزیابی و نظارت اداره کل از اماکن ورزشی افزایش یافته است بطوریکه 4000 بازرسی تاکنون انجام شده که عمده باشگاههای متخلف شناسایی شده در حوزه پرورش اندام و بدنسازی فعالیت داشته اند.
در جریان سمینار دکتر فرزین حلب چی، دکتر عباس نظریان، دکتر نادر حقی و دکتر الیاس کوثری به ترتیب در خصوص چالش های مصرف مکمل و دارو، حقوق ورزشی در ورزش بدنسازی، اقدامات اورژانسی در ورزش بدنسازی و رویکرد نوین در علم بدنسازی اطلاعات مفیدی را به ورزشکاران ارائه دادند.
ضمناً در این سمینار از 17 باشگاه برتر استان تهران با اهدای تندیس تقدیر و تشکر انجام شد.
شایان ذکر است در نوبت بعدازظهر سمینار، کارگاه های تغذیه در پرورش اندام و بدنسازی و Functional Training به ترتیب با تدریس دکتر محمد صمدی و دکتر الیاس کوثری برگزار شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 7 بهمن 1396 - 12:39

کد:55724-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.