فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 7 خرداد 1397

دوره های آموزشی


برگزاری دوره‌ یک روزه کینزیوتیپ

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی یک روزه کینزیوتیپ ویژه مربیان و ورزشکاران را برگزار می‌کند.


برگزاری دو دوره آموزشی در مردادماه 95

هیأت پزشکی ورزشی استان دو دوره آموزشی را در مردادماه 95 برگزار می‌کند.


برگزاری دوره‌ یک‌روزه کنزیوتیپ توسط هیات پزشکی ورزشی استان تهران

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران دوره آموزشی کنزیوتیپ را در 5 خردادماه برگزار می‌کند. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


ورزشکاران و روزه داری

تحقیقات نشان داده است، ورزشکارانی که در ماه مبارک رمضان روزه می گیرند، در صورتی که مصرف انرژی کل مورد نیاز، حجم تمرینات، ترکیب بدنی و مدت و کیفیت خواب خود را حفظ کنند، کاهش عملکرد چندانی نخواهند داشت.


اهمیت و دستورالعمل فعالیت فیزیکی در مولتیپل اسکلروز (MS)

هدف از ورزش و فعالیت فیزیکی در افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروز (MS)، بهبود استقامت هوازی، قدرت و استقامت عضلانی، انعطاف پذیری و جلوگیری از بیماری هایی مثل بیماری های قلبی عروقی و دیابت می باشد.آمار بازديد


 

.


سمینار پرورش اندام و بدنسازی فرصت ها و چالش ها
با رویکرد استفاده صحیح از مکمل ها و داروهای مجاز برگزار شد

سمینار پرورش اندام و بدنسازی فرصت ها و چالش ها جمعه 6 ام بهمن ماه با رویکرد ترغیب ورزشکاران و مربیان حوزه بدنسازی به استفاده صحیح از مکمل ها و داروهای مجاز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این سمینار با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، دکتر خشایار ثابتی رئیس هیأت پزشکی، ابوالفضل قناعتی رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان تهران، روسای ادارات ورزش و جوانان استان تهران و استقبال خوب مربیان و ورزشکاران در مجموعه ورزشی قمربنی هاشم در جنوب تهران برگزار شد.
در این سمینار گل محمدی ضمن خیر مقدم و تشکر از استقبال باشکوه ورزشکاران و مربیان تأکید بر رویکرد شورای راهبردی ورزش و جوانان استان تهران در خصوص اطلاع رسانی و فرهنگیان و همچنین برخورد با باشگاهها و ورزشکاران متخلف شد.
وی همچنین افزود: امسال میزان ارزیابی و نظارت اداره کل از اماکن ورزشی افزایش یافته است بطوریکه 4000 بازرسی تاکنون انجام شده که عمده باشگاههای متخلف شناسایی شده در حوزه پرورش اندام و بدنسازی فعالیت داشته اند.
در جریان سمینار دکتر فرزین حلب چی، دکتر عباس نظریان، دکتر نادر حقی و دکتر الیاس کوثری به ترتیب در خصوص چالش های مصرف مکمل و دارو، حقوق ورزشی در ورزش بدنسازی، اقدامات اورژانسی در ورزش بدنسازی و رویکرد نوین در علم بدنسازی اطلاعات مفیدی را به ورزشکاران ارائه دادند.
ضمناً در این سمینار از 17 باشگاه برتر استان تهران با اهدای تندیس تقدیر و تشکر انجام شد.
شایان ذکر است در نوبت بعدازظهر سمینار، کارگاه های تغذیه در پرورش اندام و بدنسازی و Functional Training به ترتیب با تدریس دکتر محمد صمدی و دکتر الیاس کوثری برگزار شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 7 بهمن 1396 - 12:39

کد:55724-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.