فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   جمعه 28 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


از سوی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران اعلام شد:
برگزاری جلسه بازرسین ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران

جلسه بازرسین ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی جهت رسیدگی به مشکلات ناظرین در سال 96 و تقدیر از زحماتشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این جلسه با حضور دکتر هما عابدی فر نائب رئیس بانوان هیأت پزشکی ورزشی استان تهران و صدرارحامی مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان تهران و بازرسین هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.
در این جلسه دکتر عابدی فرد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ناظرین استان تهران در خصوص نحوه پوشش ناظرین و برخورد مناسب با اماکن ورزشی مطالبی را بیان نمودند.
درپی این جلسه صدر ارحامی بخشنامه جدید فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص شرایط جذب ناظرین را قرائت نمودند و منطقه بازرسی را برای بازرسین تعیین نمودند.


تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 - 10:32

کد:59746-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغات

نظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.