فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   شنبه 29 دي 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>




دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.



 آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.



آمار بازديد


 

.


مشارکت در طرح "ورزش و جوانان همیار محیط زیست"
هیأت پزشکی ورزشی استان تهران به شرکت کنندگان خدمات ارائه کرد

هیات پزشکی ورزشی استان تهران در طرح زیست محیطی پاکسازی حاشیه رودخانه کن که از طرف وزارت ورزش و جوانان و شماری از قهرمانان انجام شد ، همراهی کرد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، در این طرح که با عنوان "ورزش و جوانان همیار محیط زیست" به مناسبت هفته محیط زیست و با حضور دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، معاونین، روسای حوزه ها و چهره های ورزشی و پیشکسوتان ورزش همچون منصور برزگر، مهدی مهدوی کیا، ادموند بزیک و جمعی از قهرمانان کاراته کشور برگزار و مقادیر زیادی زباله از چهره طبیعت جمع آوری شد.

همچنین هیأت پزشکی ورزشی استان تهران نیز برای ارائه خدمات پزشکی به نیروهای اجرایی برنامه به استقرار آمبولانس در محل برگزاری طرح اقدام کرد.

تاريخ  ارسال:جمعه 1 تير 1397 - 13:41

کد:61751-1397





پيوندهاي مرتبط



تازه هاي علمي


آگهي و تبليغات









نظرات و پيشنهادات



فرم خام ارزیابی



پوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.