فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 28 آبان 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>




دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.



 آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.



آمار بازديد


 

.


توسط هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برپا شد
استقبال گسترده از غرفه طرح سراسری ایستگاه تندرستی به مناسبت "هفته تربیت بدنی"

غرفه سراسری ایستگاه تندرستی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، که به مناسبت "هفته تربیت بدنی" برپا شده، با استقبال گسترده ای روبرو شد.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، در غرفه سراسری ایستگاه تندرستی، کارشناسان این هیأت به منظور ترویج سلامت در بین آحاد ورزشکاران، اقدام به خدمات رسانی به جامعه ورزش در موارد تست فشارخون و قند خون کردند.
گفتنی است "طرح سراسری ایستگاه تندرستی" این هیأت روزهای پنج شنبه و جمعه (26 و 27مهر ماه) از ساعت 10 تا 17 در مجموعه های ورزشی استقلال جنوب و شهید شیرودی فعال خواهد بود و هیأت پزشکی ورزشی استان تهران همچنان به خدمات رسانی به جامعه ورزش ادامه می دهد.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 26 مهر 1397 - 15:23

کد:68774-1397





پيوندهاي مرتبط



تازه هاي علمي


آگهي و تبليغات







نظرات و پيشنهادات



فرم خام ارزیابی



پوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.